Kursy z energetyki wiatrowej – edycja 2017

By | 29 sierpnia, 2017

Energy and Climate AcademyZapraszamy kadrę inżynierską, naukową oraz managerów na kolejną edycję specjalistycznych kursów z obszaru energetyki wiatrowej (edycja 2017). Wind Energy Course Brochure 2017-page-001Realizujemy je we współpracy z duńską firmą Energy and Climate Academy (ECA), która od kilkunastu lat specjalizuje się w dostarczaniu najbardziej aktualnej wiedzy z zakresu energetyki wiatrowej.

Kursy prowadzone są przez wysokiej klasy ekspertów, którzy współpracowali/ją z takimi koncernami jak Vestas, Siemens czy DONG Energy. Szkolenia są mocno skondensowane – czas ich trwania wynosi od dwóch do pięciu dni, są wypełnione informacjami praktycznymi, przykładami aktualnie obowiązujących rozwiązań oraz trendów technologicznych, które w przyszłości przełożą się na konkretne wdrożenia.

Komercyjne kursy, prowadzone w języku angielskim, odbędą się w Szczecinie. Będą prowadzone w otwartej formule, z udziałem uczestników (dyskusja, ćwiczenia).

Informacja o kursach w 2016 r. można znaleźć tutaj. Zostały one bardzo wysoko ocenione przez uczestników (ocena 4,8 na 5,0)!

===================================================================================

PROPOZYCJE KURSÓW:

1. ENERGETYKA WIATROWA DLA WSZYSTKICH (w tym kadry managerskiej), 3 dni
Termin: 9-11 października br.

2. ENERGETYKA WIATROWA DLA INŻYNIERÓW, 5 dni
Termin: 9-13 października br.

3. MORSKA ENERGETYKA WIATROWA (offshore), 2 dni
Termin: 16-17 października

UWAGA! W przypadku udziału dwóch osób – 10% zniżki , przy trzech – 15%.

Więcej informacji, w tym zakres szkoleń, opłaty, warunki na stronie: https://innopm.pl/?page_id=2668.